Турбуються, наче мама
У лютому 2018 р. в аптеках України з'явився новий продукт — датські пробіотики п'ятого покоління Оптілакт для всієї родини.
З любов'ю з Данії
Пробіотики Оптілакт мають успішний 20-річний клінічний досвід використання та представлені у більш як 40 країнах світу. Виробником продукту є Bio Care Copenhagen A/S — біотехнологічна компанія, що володіє ексклюзивними ліцензійними правами на бактерії-пробіотики клініки Копенгагенського університету. Усі бактерії, що містяться в продуктах компанії, надійно захищені унікальною запатентованою технологією CRYOProtection, яка зберігає максимальну кількість життєздатних бактерій для досягнення максимального ефекту.

Bio Care Copenhagen A/S

Торгова марка Оптілакт належить до новітніх пробіотиків п'ятого покоління, що спеціально підібрані з урахуванням потреб кожної вікової категорії, мають клінічну доказову базу та відповідають європейським стандартам якості та безпеки. Синбіотики Оптілакт містять комбінацію корисної мікрофлори (пробіотика) й Actilight ® (пребіотика), що посилюють вплив одне одного на фізіологічні функції і процеси обміну речовин в організмі людини, сприяють швидкому відновленню нормальної мікрофлори кишечнику та зміцненню системи травлення загалом.
Захистити захисників
Людський організм — складна біологічна система, в якій все пов'язано так тісно, що порушення в роботі одного органа провокують збій інших. Не секрет, що близько 95% захворювань зумовлені саме порушеннями у роботі кишечнику — найбільшого органа, де формується імунітет людини. А те, наскільки ефективно будуть працювати клітини, які формують імунітет, залежить від мікрофлори — бактерій, що населяють стінки кишечнику. Зокрема, це молочнокислі бактерії або пробіотики, що їх цілком справедливо вважають справжніми захисниками нашого здоров'я.
Пробіотики виконують безліч важливих завдань
захищають слизову оболонку кишечнику від проникнення хвороботворних мікробів і токсинів
нормалізують різні рівні імунної системи – як місцевий імунітет слизових оболонок, так і загальний імунітет, причому незалежно від того, що саме стало причиною імунодефіциту
синтезують вітаміни і амінокислоти
здійснюють пристінкове травлення
Але пробіотики не можуть рости і функціонувати без відповідного поживного середовища, яким для них є пребіотики.

Втім, трапляються ситуації, коли захисту потребують якраз наші захисники — мікрофлора кишечнику. Скажімо, після прийому антибіотиків.
Корисних бактерій забагато не буває
На українському фармацевтичному ринку представлено великий спектр пробіотиків. Як серед них обрати той, що принесе максимальну користь, буде якісним і безпечним? Обґрунтований вибір — засіб із перевіреною доказовою ефективністю та високим контролем якості виробництва — датські пробіотики Оптілакт.

ОПТІЛАКТ МАЛЮК® призначений для урізноманітнення дитячого раціону як додаткове джерело лактобактерій з метою підтримання нормального балансу кишкової мікрофлори, а також при порушенні функціонального стану травного тракту (застосування антибіотиків, зміна характеру харчування та ін.), які можуть проявлятися закрепом або діареєю.

Нормальний баланс кишкової мікрофлори сприяє підтримці процесів травлення, оптимального стану шкіри і слизових оболонок дитини та зміцнює опірність організму.

ОПТІЛАКТ МАЛЮК® у формі крапель додатково збагачено вітаміном D3, який допомагає немовлятам засвоювати кальцій, а отже, забезпечує міцність кісток і зубів. Ці краплі будуть корисними для малюків на грудному вигодовуванні, оскільки концентрація вітаміну D3 у материнському молоці не покриває потребу швидко зростаючого організму в цій речовині. Крім того, формула ОПТІЛАКТ МАЛЮК® підсилена натуральним харчовим волокном з цукрового буряка — фруктоолігосахаридами (FOS) Actilight®, що мають пребіотичні властивості.
Комплекс корисної мікрофлори ОПТІЛАКТ® містить 5 млрд молочнокислих бактерій двох видів та фруктоолігосахариди Actilight® , які необхідні для підтримання нормального балансу кишкової мікрофлори. Основна перевага продукту — високий ступінь виживаності мікроорганізмів під час проходження через травний тракт із збереженням їхньої метаболічної активності.

Штами мікроорганізмів ОПТІЛАКТ® покращують бар'єрну функцію кишечнику при запаленні та зменшують пошкодження епітеліальних клітин, що важливо при захворюваннях травного тракту і системних запальних процесах. Саме тому ОПТІЛАКТ® рекомендований при порушенні балансу кишкової мікрофлори: при застосуванні антибіотиків, стресі, зміні характеру харчування, порушенні режиму та погіршенні якості харчування. Бактерії L.rhamnosus та L.reuteri сприяють врівноваженню імунної відповіді при станах організму (атопічний дерматит, синдром подразненої кишки та ін.), які можуть бути пов'язані з дисбалансом кишкової мікрофлори та проявлятися, зокрема, закрепом або діареєю.
Спосіб застосування та рекомендована добова доза
дітям від 3 років вживати по одному саше на добу натще вранці або перед сном. Вміст саше потрібно розчинити у теплій рідині.
Властивості пробіотиків ОПТІЛАКТ® підтверджено результатами наукових досліджень їхніх складових. Сировина та готовий продукт проходять суворий контроль якості.